داربست

زودبست، ارائه دهنده انواع داربست و داربست نما می باشد. در ساختمان‌سازی دسترسی به تراز‌های بالاتر در نمای ساختمان یک ضرورت و نیاز است که عمدتا با نصب داربست مهیا می شود. این دسترسی می‌بایست توام با ایمنی، سرعت و کارایی در بهره‌برداری باشد.

معمولا جنسی که برای ساخت داربست ها در نظر گرفته می شود سازه ای چوبی و یا سازه ای از آلیاژهای فلزی می باشد. تمام دلیل ساخت داربست این است که کارکنان برای کار خود بتوانند به تمام نقاطی که در دسترس نیست، برای کار بتوانند دسترسی کاملی داشته باشند. بیشتر این نقطه ها در ارتفاع قرار گرفته است که کار در ارتفاع آسان تر نماید.

داربست ها انواع مختلفی از نظر اجرایی دارند وبه دو دسته موقت و دائمی تقسیم می شوند که بیشتر استفاده های که از داربست برای کارهای عمرانی انجام می شود، داربست های موقت هستند که نصب و راه اندازی آنها نیاز به دقت و مهارت خاص خود می باشد. نبودن دقت و تخصص کافی در نصب و راه اندازی این سازه سبب می شود که در آینده اتفاقا ناگواری شکل بگیرد با این حال باید از متخصص مناسب برای نصب داربست استفاده نمایید.

زودبست ابزاری است که قادر به انجام این نوع دسترسی می‌باشد. با ترکیب و اتصال اجزا و متعلقات زودبست از قبیل پایه؛ مهار؛ مهار مورب؛ جان‌پناه؛ نردبان متحرک؛ پلت فرم؛ زیرپایی نردبان‌دار؛ مش حفاظتی؛ هندریل و … به راحتی می‌توان یک دسترسی ایمن و سریع در هر نوع نمای ساختمانی ایجاد کرد. سطوح پیش‌رفتگی‌ها؛ کنسول‌ها و … با زودبست پوشش داده می‌شود.

  • داربست نمای هتل ایران مال
  • داربست نما مشهد ساختمان سیمرغ
  • داربست نما مجتمع مسکونی دربند