درباره ما

شرکت تسکو در سال 1385 با هدف طراحی و تولید قالب های بتن و داربست های ایمن تاسیس و کارخانه این مجموعه در شهرک صنعتی شکوهیه احداث گردید. در سال 1388 موفق به ثبت اختراع محصول زودبست گردید و تولید انبوه این محصول با ظرفیت 5 تن در روز آغاز شد. پس از ده سال موفق به تامین و اجرای بیش از 500 پروژه گردیده است و ظرقیت تولید به سالانه یک هزار و پانصد تن افزایش یافته است. فروش محصولات و خدمات مهندسی ما در زمینه طراحی و ساخت سیستم های دسترسی در نمای ساختمان ها ، پلکان های موقت کارگاهی ، سازه های موقت و سکو های کار ، دسترسی صنعتی و برجک های متحرک و ثابت است. این محصولات در بسیاری از پروژه های بلند مرتبه سازی ، انبوه سازی ، آب و محیط زیست ، ابنیه ، راه و پل و .... مورد استفاده و مورد رضایت مشتریان و پیمانکاران کشور بوده است .

ثبت اختراع زودبست

ماموریت

با استفاده از دانش و روشهای علمی می توانیم ایمنی و سلامتی نیروی کار را تامین و موجب افزایش بهره وری و ارتقا کیفیت اجرای پروژه های عمرانی و صنعتی در سراسر کشور شویم. طراحی و ساخت و توسعه سیستم های دسترسی ایمن و حرفه ایی با در نظر گرفتن فاکتورهای اقتصادی برای کلیه صنوف مهم ترین ماموریت تسکو می باشد.


چشم انداز

آموزش و ارتقا دانش نیروی انسانی شاغل کشور در زمینه ایمنی به ویژه کار در ارتفاع و استفاده از سیستم های دسترسی ایمن با بهره وری بالا و جایگرینی روش های دانش محور با روش های سنتی که موجب آسیب به نیروی انسانی و افت کیفیت اجرای پروژه می گردد.

درباره ما

ارزش ها

  • تکیه بر نیروی انسانی کارآمد و با تجربه ما در امور مهندسی ، طراحی ، تولید و خدمات که همواره در حال ارتقا در زمینه دانش و تکنولوژی روز دنیا می باشند
  • احترام و ارایه بهترین سرویس و خدمات مهندسی و پس از فروش به تمامی مشتریان خود در سراسر کشور

R&D نوآوری و

اطلاعات بیشتر

خدمات فنی مهندسی

اطلاعات بیشتر

خدمات پس از فروش

اطلاعات بیشتر

کارخانه تولید داربست زودبست

کارخانه تولید داربست زودبست در شهرک شکوهیه قم در زمینی به مساحت 12500 مترمربع واقع گردیده است. این کارخانه در سال 1385 با هدف تولید تجهیزات ساختمانی اعم از قالب های فلزی بتن و داربست های مدولار ایمن تاسیس گردید. این کارخانه تا کنون تجهیزات ساختمانی بیش از 500 پروژه ملی را تامین کرده است.